Legalne słodycze po treningu?

Sprawdź nowość - pyszny, kremowy pudding Valio PROfeel® Protein! To proteinowa przekąska bez laktozy i dodatku cukru. Wyróżnia się niską zawartością tłuszczu i dużą dawką protein - aż 20 g w jednym opakowaniu! Jest dostępna w dwóch pysznych smakach: czekoladowym i karmelowym.

  • Masło w swojej najlepszej odsłonie

    Nasze masło klasy premium to masło w swojej najlepszej odsłonie. Przygotowywane jest z dojrzalej śmietany, podwójnie zmaślanej, aby uzyskać bogaty smak i konsystencję, które sprawdza się zarówno w wypiekach, jak i w roli smarowidła. Wszystkie nasze masła Premium Artisan Butter wyrabiane są w 100% z fińskiego mleka pozyskiwanego od krów wypasanych na zachodnich równinach Finlandii. Jest to naturalne i czyste masło, pochodzące z pewnego źródła.

    Czytaj więcej
  • Czym jest Valio PROfeel® Protein? 

    Proteinowe przekąski Valio PROfeel® Protein to wygodny i smaczny sposób na dostarczenie niezbędnej porcji białka każdego dnia. Powstają na bazie wysokiej jakości fińskiego mleka, zawierają białka mleka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety charakterystycznej dla zdrowego stylu życia.

    Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.Czytaj więcej ›