Gdzie kupić?

Produkty Valio - sprawdź, gdzie można je kupić

Od proteinowych puddingów, milkshake'ów i serków do najlepszego masła na świecie - wszystkie nasze produkty są wytwarzane z fińskiego mleka. Sprawdź, gdzie możesz je kupić!

A jeśli nie możesz ich znaleźć, poproś o pomoc pracownika sklepu. Valio znajdziesz również w innych sklepach, które samodzielnie zdecydowały się na dystrybucję.

Auchan - hipermarkety Carrefour - największe hipermarkety Kaufland Makro Cash and Carry Inne sklepy
Tutaj znajdziesz wszystkie produkty Valio: puddingi Valio PROfeel® Protein (o smaku czekoladowym i karmelowym), milkshaki Valio PROfeel® Protein (czekolada-banan i czekolada), serki Valio PROfeel® Protein (malina, mięta-czekolada, mango-wanilia), masło Valio (klasyczne i solone). Tutaj znajdziesz wszystkie produkty Valio: puddingi Valio PROfeel® Protein (o smaku czekoladowym i karmelowym), milkshaki Valio PROfeel® Protein (czekolada-banan i czekolada), serki Valio PROfeel® Protein (malina, mięta-czekolada, mango-wanilia), masło Valio (klasyczne i solone). Tutaj znajdziesz przekąski Valio PROfeel® Protein: puddingi Valio PROfeel® Protein (o smaku czekoladowym i karmelowym), milkshaki Valio PROfeel® Protein (czekolada-banan i czekolada), serki Valio PROfeel® Protein (mięta-czekolada, mango-wanilia). Tutaj również znajdziesz Valio! Dostępność poszczególnych produktów może się różnić w zależności od sklepu. Produkty Valio są również dostępne w innych sklepach i supermarketach, które same zdecydowały się na dystrybucję. W końcu są takie dobre!
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.Czytaj więcej ›