Valio PROfeel® Protein

Moc protein z fínskiego mleka

Puddingi, serki i milkshaki Valio PROfeel® Protein to proteinowe przekąski na bazie wysokiej jakości fińskiego mleka. Są dostępne w wielu pysznych smakach i mają całe mnóstwo białka - nawet 25 g w jednym opakowaniu!

Proteinowe produkty idealnie sprawdzają się jako doładowanie przed i po treningu, a także jako pyszna przekąska - w pracy lub między posiłkami.

Przekąski Valio PROfeel® Protein zawierają wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów potrzebnych organizmowi. Właśnie dlatego mają taką moc!

Spróbuj wszystkich!

Nowe połączenie - pełne protein

Wanilia, która harmonijnie łączy się ze słodyczą bezy – poznaj nowy smak puddingu Valio PROfeel® Protein. Ma aż 20 g białka bez laktozy i bez dodatku cukru. Dodaje powera przed treningiem i pomaga w regeneracji tuż po nim. Sprawdź, jaki jest pyszny!

Sprawdź!

Proteinowe pobudzenie w nowym smaku!

Delikatność kawowej pianki i potęga protein. Poznaj nową, pyszną przekąskę - mus Valio PROfeel® Protein o smaku cappuccino. Bez laktozy i bez dodatku cukru, za to z aż 18 g białka. Sprawdź!

Dowiedz się więcej

Bez dodatku cukru

Uwielbiasz słodycze, ale unikasz cukru w diecie? Nie czekaj na cheat day! Odkryj proteinowe przekąski na bazie fińskiego mleka - bez dodatku cukru, za to z całym mnóstwem białka w wielu różnorodnych smakach.

Bez dodatku słodzików

Pyszny deser w najlepszej formie? Masz go na wyciągniecie ręki! Sięgnij po proteinowe przekąski na bazie wysokiej jakości fińskiego mleka - Valio PROfeel® Protein bez dodatku substancji słodzących, tak jak lubisz!

Sprawdź!