Moc Protein z fińskiego mleka –Valio PROfeel® Protein

Valio PROfeel® Protein to pyszne serki i milkshaki bez dodatku cukru i bez laktozy. Mają wysoką zawartość białka - nawet 25 g w jednym opakowaniu.

Białko wspomaga wzrost i utrzymanie masy mięśniowej w ramach zrównoważonej i zróżnicowanej diety, a także przyczynia się do zdrowego trybu życia. Dlatego jest takie ważne, szczególnie po intensywnym treningu.

Białko mleka ma najlepszą wartość odżywczą ze wszystkich naturalnych źródeł białka. Zawiera wszystkie 9 aminokwasów niezbędnych dla organizmu.

Właśnie dlatego Valio PROfeel® Protein ma taką moc!

5 kroków do lepszych efektów treningowych

 • 1

  Trening będzie tym skuteczniejszy, im lepiej opracowany. Dlatego przygotuj plan - rodzaj wykonywanych ćwiczeń, liczbę serii, intensywność. Ważny jest również czas przerw.

 • 2

  Nie zapominaj o systematyczności - to jedna z najważniejszych zasad treningów. Ciało potrzebuje powtórzeń, aby zaadaptować się do wysiłku i być gotowym na więcej i więcej.

 • 3

  Zawsze pamiętaj o rozgrzewce, która nie tylko zmniejsza ryzyko kontuzji, ale i - jak sama nazwa wskazuje - rozgrzewa organizm i rozciąga mięśnie.

 • 4

  Sięgaj po posiłki białkowe, jak Valio PROfeel® Protein. Przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej po ćwiczeniach. Dobry moment, aby po nie sięgnąć to do 30 minut po treningu!

 • 5

  Po treningu stosuj stretching, czyli ćwiczenia rozciągające. W ten sposób zwiększysz napływ krwi do mięśni i rozluźnisz je po wysiłku, a w efekcie przyspieszysz regenerację.