Proste przekąski białkowe: Odkryj pyszne produkty Valio PROfeel® Protein

Osoby, które próbują schudnąć lub chcą utrzymać wysoki poziom aktywności fizycznej, powinny zwrócić szczególną uwagę na zdrowe odżywianie i zróżnicowaną dietę. Dotyczy to także jakości przekąsek.

W pośpiesznym trybie życia zapewniają regularność posiłków, co jest ważne przy kontroli wagi. Natomiast osoby aktywne fizycznie potrzebują zastrzyku energii przed i po treningu, a przekąski są wygodnym rozwiązaniem. Wrzucasz je do torby treningowej i gotowe!

Zdrowe przekąski to idealny sposób na dostarczenie zarówno początkującym jak i profesjonalnym sportowcom dawki energii przed treningiem. Zwłaszcza jeśli poprzedni posiłek został zjedzony kilka godzin wcześniej. Każdą przekąskę należy spożywać co najmniej 1-2 godziny przed treningiem, aby zapewnić odpowiedni czas na jej strawienie. Należy pamiętać, że przekąski nie powinny zastępować regularnych posiłków i zrównoważonej diety.

Zdrowa żywność, lekkostrawna, bogata w węglowodany i stosunkowo szybko się wchłaniająca, to dobry wybór na przekąski przedtreningowe. Przykładami są produkty mleczne, smoothies i gorąca czekolada. Przed treningiem należy unikać dużej zawartości tłuszczu, który spowalnia trawienie. Z tego samego powodu, przez kilka godzin przed treningiem, warto ograniczyć spożycie pokarmów bogatych w błonnik.

Wrzuć do torby: Valio PROfeel® Protein to zdrowa i poręczna przekąska o wysokiej zawartości białka

Osoby aktywne fizycznie powinny pamiętać o zdrowym odżywianiu podczas każdego z głównych posiłków, ale także przed i po treningu. Szczególnie ważna jest proporcja białka i węglowodanów. Białko (około 20 gramów) jako przekąska po treningu wspomaga przyrost masy mięśniowej, gdy jest częścią zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Możesz poprawić odzyskiwanie masy mięśniowej, ciesząc się przekąską, która jest bogata w białko mleka, nawet w drodze.

Oferta wysokobiałkowych przekąsek Valio PROfeel® Protein to bardzo wygodne rozwiązanie. Duży wybór serków białkowych Valio PROfeel® Protein i milkshaków to różnorodna propozycja dla każdego smakosza. Wszystkie zawierają wysokiej jakości białko mleka. Znajdująca się w mleku kazeina jest białkiem o powolnym uwalnianiu, które zwiększa poziom białka w ciągu nocy. Z tego powodu serki i milkshaki są idealnym wyborem na wieczorną przekąskę. Oprócz kazeiny sportowcy sięgają również po białko serwatki, które wpływa na wydolność fizyczną i regenerację.

Zamiast koagulować w kwaśnych warunkach żołądka, serwatka szybko przemieszcza się do jelita cienkiego, gdzie jest trawiona. Oznacza to, że białka serwatkowe są szybko wchłaniane, dzięki czemu mięśnie mogą uzyskać z nich jak najwięcej.

Pamiętaj o zdrowym odżywianiu i żądaj dobrego smaku przy wyborze wysokobiałkowych przekąsek

Wszystkie produkty Valio PROfeel® Protein, takie jak serki Valio PROfeel® Protein i milkshaki Valio PROfeel® Protein zawierają wysokiej jakości fińskie białko. Składniki Valio pochodzą z fińskiej wsi, która oferuje doskonałą infrastrukturę do zrównoważonej produkcji mleka. Valio dostarcza mleko od 5 500 producentów, którzy zapewniają czystość i świeżość, dbając o jedne z najzdrowszych krów w Europie. Finlandia jest jednym z niewielu krajów, w których poważne choroby zakaźne zwierząt są prawie całkowicie nieobecne. Valio oferuje kompletny zapis produkcji, dzięki czemu klienci mogą śledzić swoje mleko od gospodarstwa do półki. Stosowanie pasz zmodyfikowanych genetycznie (GMO) nie jest dozwolone w gospodarstwach Valio.

Według Światowej Organizacji Zdrowia powietrze w Finlandii jest najczystsze na świecie. To, w połączeniu z długimi tradycjami Valio sprawia, że Finlandia jest idealnym miejscem do produkcji mleka i rozwoju czystych składników mlecznych.